Melikgazi Belediyesi personeli, Kızılay’ın kan kampanyasına destek vererek kan bağışında bulundu. Melikgazi Belediye Başkanı Doç. Dr. Mustafa Palancıoğlu, kan bağışının önemine vurgu yaparak, Kızılay’ın yurt içi ve yurt dışı faaliyetlerine destek olunması gerektiğini belirtti. Kızılay yetkilileri ise kan bağışında bulunan personele teşekkür etti.
Bursa’nın Karacabey ilçesindeki mülkiyeti Türkiye Şeker Fabrikası’na ait taşınmaz ile üzerinde yer alan yapılar, 58 milyon 500 bin lira bedelle Coşkun Örs Yemek, Gıda, Hayvancılık, Turizm ve Otelcilik Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi’ne satıldı.