Bakan Kurum’dan Tek Günde Düzelme Vaadi: “28 Mayıs’ta Her Şey Bir Anda Düzelecek”

Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanı ve AK Parti İstanbul Milletvekili Murat Kurum, 28 Mayıs’ta seçimi kazanmaları halinde her şeyin düzeleceğini iddia etti. Kurum, “Büyük ve güçlü Türkiye’nin ayak sesleriyle ekonomimizi yeniden harekete geçirecek, enflasyonumuzu tek haneli rakamlara düşürecek, ülkemizdeki bu sorunları ortadan kaldıracağız. Emin olun 28 Mayıs’ta her şey bir anda düzelecek” dedi.

Murat Kurum, Girişimci İş Adamları Vakfı’nın (GİV) ‘Girişimci Buluşmaları’ programına katıldı.

Kurum, burada yaptığı konuşmada, 28 Mayıs’ta her şey bir anda düzeleceğini iddia ederek şu ifadeleri kullandı:

‘Yatırımcı güven, istikrar ister. Bir masa etrafında güven varsa o masaya gelir oturur. 21 yıldır tüm dünyaya, milletimize sunduğumuz güven ve istikrardır. Kimsenin ötekileştirilmediği, herkese kucak açıldığı bir siyasettir.

Büyük ve güçlü Türkiye’nin ayak sesleriyle biz ekonomimizi yeniden harekete geçirecek, enflasyonumuzu tek haneli rakamlara düşürecek ülkemizdeki bu sorunları ortadan kaldıracağız. Emin olun 28 Mayıs’ta her şey bir anda düzelecek. Bir anda o bugün yurt dışında, ‘Erdoğan gitsin’ manşetleri atanlar, İngiltere’de, Fransa’da, Amerika’da, ‘Erdoğan gitsin’ sloganları atanlar o gün görecekler ki bu millet yine güvenden ve istikrardan yana tavır sergileyecek.’

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir